top
Money S5

Súvisiace linky:

Oficiálne stránky Cígler Software

Popis systému Money S5

Systémové požiadavky

Informačné materiály

 

 


Predstavenie Money S5

Vďaka použitiu najmodernejších technológií má Money S5 jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie pre vkladanie a vyhľadávanie dát. V kombinácii s rozsiahlou funkčnosťou šetrí náklady na zavedenie a prevádzku informačného systému. O vysokú rýchlosť spracovania a maximálnu bezpečnosť dát sa stará Microsoft SQL server 2005. Pri vývoji Money S5 sme zúročili naše osemnásťročné skúsenosti s vývojom informačných systémov a skĺbili ich s najnovšími technológiami. Výsledkom je pružný systém s nadštandardnou otvorenosťou, pripravený reagovať na všetky vaše individuálne požiadavky.

 

Svet je plný informácií, podnikanie je stále náročnejšie a je stále obtiažnejšie získať konkurenčnú výhodu. A ešte ťažšie je udržať si ju. Správné informácie v správnom čase sú dnes kľúčom k úspechu. Prosperita firmy záleží na rýchlosti spracovania dát a na schopnosti získať z nich rozhodujúce informácie, ktoré umožnia nielen včas reagovať na zmeny v okolí, ale do určitej miery i tieto zmeny predvídať. Logicky sa preto zvyšujú nároky na podnikové informačné systémy (ERP) a riešenia vyvinuté v druhej polovici deväťdesiatych rokov strácajú dych.

 

Pri vývoji Money S5 sme zúročili naše osemnásťročné skúsenosti s vývojom informačných systémov a skĺbili ich s najmodernejšími dostupnými technológiami. Výsledkom je pružný systém s nadštandardnou otvorenosťou, pripravený na zjednotenie platformy a integráciu všetkých aj na mieru nastavených riešení vašej IT infraštruktúry. Pomocou prepracovaných nástrojov sa Money S5 dokáže maximálne prispôsobiť všetkým procesom vašej spoločnosti.

 

Rozdiely medzi systémom Money S5 a Money S3

Skúsení používatellia Money S3 iste uvítajú prehľad noviniek a odlišností, ktoré ich budú pri práci s novým systémom očakávať. Ovládanie Money S5 je síce podobné ovládaniu Money S3 (oba programy vychádzajú z logiky práce s produktami Microsoft Office), ale súčasne je treba si uvedomiť, že ide o celkom nový program, ktorý prináša množstvo zmien a vylepšení. V nasledujúcom texte nájdete iba ich stručný výpis.

(zdroj: www.csw.sk)


bottom