top

 

<

 

Súvisiace linky:

Oficiálne stránky INSHOP

INSHOP

e - shopy pokrývajú veľmi širokú oblasť ponúkaného sortimentu tovaru – od elektroniky, výpočtovej techniky a kníh, cez kozmetiku, bielizeň, až po tesnenia a predaj okien. Pomocou INSHOPu môžete predávať na domácom trhu, ako aj v zahraničí.

Maximálnu funkčnosť za minimálnu cenu

Aplikácia INSHOP je navrhnutá tak, aby uspokojovala čo najširšie požiadavky prevádzkovateľov e-shopu bez nutnosti významnejších dodatočných úprav. INSHOP vám ponúka maximálnu funkčnosť za veľmi priaznivú cenu.

Medzi štandardné funkcie patrí:

- originálny vzhľad

- nastavenie individuálnych a dealerských cenových skupín
- rôzne spôsoby dodania
- platby kartou, eBanka, splátkové predaje
- multijazyčnosť a multimenovosť
- optimalizácia pre vyhľadávače
- prepojenie s ekonomickými systémami
- štatistiky, mailing

Internetový obchod INSHOP je však tiež otvorený možnosti ďalších úprav, ktoré zákazník potrebuje vytvoriť priamo na mieru. Dizain stránok Vám navrhneme a vytvoríme podľa Vášho želania. Máme dlhodbé skúsenosti a kvalitný tým tvorcov.

Naučíme Vás ako môžete čo najefektívnejšie pracovať s touto aplikáciou.                                                                                                        

Zoner INSHOP4 je novým projektom veľmi úspešného a overeného riešenia aplikácie INSHOP. Tento projekt využíva a zhodnocuje všetky skúsenosti dlhoročného vývoja. Tieto skúsenosti sú získané naprieč celým spektrom obchodnej sféry. Všetky tieto obchodné znalosti sú naviac podčiarknuté použitím modernej softwarovej technológie ASP(dot)NET. Riešenie INSHOP4 patrí k veľmi sofistikovaným softwarovým riešeniam.

Náklady na jeho vývoj sa počítajú v rádoch miliónov korún. Svojou širokou funkčnosťou a flexibilitou môžeme INSHOP4 postaviť na úroveň zákazkových riešení „šitých na mieru“. V mnohých prípadoch tieto zákazkové riešenia INSHOP4 výrazne prevyšuje.

Prečo práve INSHOP4 ?

- skvelé výsledky zákazníkov INSHOPu sú najlepšou referenciou. Aplikácia je na trhu už 9 rokov a počas tohoto obdobia bolo vybudovaných takmer 1.000 e-shopov. Predajný obrat predmetných e-shopov postavených na platforme InShop dosiahol viac ako jednu miliardu Sk za rok.

-  vieme e-shop prepojiť na ekonomický systém Money S3, Money S4 a Money S5, veľmi vám to uľahčí prácu s príimaním a vybavovaním objednávok, vedením skladového hospodárstva, fakturáciou, evidenciou odberateľov, aktualizáciou stránok ( skoro všetkú aktualizáciu si robíte prostredníctvom IS Money S3, S4, S5 !!)

- e-shop vám vytvoríme na mieru

- Zoner INSHOP4 je vysoko kvalitné a flexibilné riešenie, ktoré nadväzuje na dlhoročné skúsenosti tímu programátorov. Praktické znalosti a požiadavky zákazníkov sa premietli do všetkých oblastí tohto riešenia. Dá sa povedať, že filozofia tohto riešenia vychádza predovšetkým z požiadaviek zákazníkov.

bottom