top
Vitajte
figures

Hlavným zameraním firmy OptiCom sú dodávky, inštalácia a servis ekonomických systémov, internetových a intranetových riešení. S týmto zameraním úzko súvisia aj dodávky (predaj) a servis výpočtovej a kancelárskej techniky.

V oblasti ekonomických systémov sa venujeme najmä produktu od spoločnosti Cígler Software, a.s. Money S3, S4 (SQL)  S5 (SQL). Predajňa SQL. Tieto systémy sú určené pre malé a stredné firmy, ktoré vedú podvojné alebo jednoduché účtovnictvo, sklady typu A,B, mzdy a majetok. Systémy Money sú založené na najmodernejších technológiach Windows, v súlade s celosvetovými trendami vývoja. Modulárna otvorená architektúra a flexibilita Money Vám umožní ju presne prispôsobiť Vaším požiadavkám. Pre elektronické obchodovanie ponúkame internetové obchody postavené na platforme INSHOP4 od spoločnosti Zoner.

Za posledné roky sme rozšírili našu činnosť v oblasti informačných systémov o systémy pre reštaurácie, hotely (KREZUS) a systém pre evidenciu dochádzky (FINGERA).

Oblasť internetových služieb v sebe zahŕňa: internetové pripojenia, registrácie domén, prenájom web priestoru, tvorma www stránok a iné. (pripojeniu k sieti Internet využívame služby Slovak Telecom, a.s. ale v prípade požiadavky zákazníka vieme zabezpečiť pripojenie aj iným provaiderom).

Oblasť intranetu zahŕňa v sebe prepojenie nami dodávaných informačných systémov na diaľku (pobočky / centrála), zároveň týmto spôsobom robíme servis a správu u našich zákazníkov po celom Slovensku.

Krédom firmy, je obojstranná spolupráca, založená na úcte k zákazníkovi a rešpektovaní jeho potrieb, čo vedie k spokojnosti zákazníkov a dobrým obchodným vzťahom.

bottom